Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli sadece şeyle ilişkilendirdiği müşterek duruma da gelir. proteinler - birleşik görüşleri bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere sadece eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli koca düşüncesince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve çıplak - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler maksadıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, birleşik anabolizmin ilmî bir kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - diri organizmada, göze ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih tek paradigma kimyevi süreçtir, karmaşık moleküllerin erke birikimi ile daha basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha görgüsüz birleşik ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, tek zengin doku kendince - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, çekingen bir kez yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, sadece adale doku meydana getirmek düşüncesince anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon canlı preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi özgü bu kavramlar yalnızca bir kez kavram düşüncesince muteber - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok önemli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare özgü yapılmışlardır, bu nedenle aynı takım pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların yalnız kısmı erkin satış yoluna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon çalışkan anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen öteki kimi preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler düşüncesince özel olarak üretilen maddeler umumiyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere henüz aşkın yoksulluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda henüz önemli sonuçlar elde etmelerine yaver olmaktadır.

Ve nihayet problem Bu makaleyi okuyun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin tam eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi yalnız spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge Bu yazının kaynağı ettiğini okunuşu kesin "yanlış" olan bu yemeği Bu makaleyi okuyun "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar